22 Mayıs 2013

Garanti Bankası Emlak Vergileri Ödemeleri 5 Taksit Kampanyası!

Bankanın 100 tl üzeri emlak vergisi ödemelerinde 5 taksit kampanyasına katıldım. Ümraniye belediyesinde yaptığım harcamalar 5 taksite bölündü. Kartal belediyesinde 6 Mayıs ve 17 Mayıs tarihlerinde yaptığım harcamalar pos makinelerindeki ödemeler gaz, elektrik, su ödemesi gözüktüğü için 5 taksit yapılamıyormuş. Allah aşkına hangi devirdeyiz?


Kartal belediyesinde kaç yıldır gaz, elektrik, su ödemesi yapılmadığı belli değil mi? Bankanın 4440333 nolu hattını aradım. Çözüm yok. Haklı müşteri hattı olan 4440338'i arayın dediler. Bu hatta karşıma çıkan G. hanım çözümden çok çözümsüzlük üretmekten başka bir işe yaramadı. Ben emlak vergisi ödedim ve kampanyadan yararlanamadım.

Ali 97 Okunma

Cevaplar

  • Ali23 Mayıs 2013

    En doğru olanı garanti bankası kartımı bonus verdiği kampanyalar harici kullanmamak. El mi yaman bey mi yaman. Görelim bakalım.

  • Ali23 Mayıs 2013

    Değişen bir şey yok. Cevap olarak gönderilen mail ile haklı müşteri hattı cevabı ile müşteri gerçekten haklı olsa bile müşteriyi haksız çıkarma konusunda şartlandırılmışlar. Neymiş efendim falanca numaraya emlak vergilerini ödediğime dair evrakları fakslayın. Haklı olan ben, uğraşan yine ben.

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön