04 Haziran 2016
Yorum Yap
#5643604

Garanti Bankası Emlak Vergi Taksitlendirme!

Garanti Bankası'ndan telefonuma emlak vergisini 3 taksitte ödenmesi için mesaj göndererek veya Bonus Flash üzerinden başvuru sonucunda faydalanabileceğim mesajı geldi. Bende Bonus Flash üzerinden başvuruda bulundum. Vergimi yatırdım, kart hareketlerinde taksit yapılmadığını gördüm. Müşteri hizmetlerini aradım bana bazı kod numaraları verdiler, benim ki bunların içinde olmadığı için yapamadıklarını söylediler. Böyle saçma bir uygulamayı da ilk defa gördüm, herhalde müşteri kaybetmek için uğraşıyorlar.

Ahmet Ahmet 744 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet'in Teşekkür Mesajı07 Haziran 2016

    Yapılan değerlendirmede bld nin post cihazından vergi olarak çekmediği için taksit yapamadıklarını anlamışlar hata düzeltilmiştir teşekkürler.

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Haziran 2016

    Değerli müşterimiz, Sorun yaşadığınız için üzgünüz. Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız. Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz. - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00) - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu İyi günler dileriz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler