03 Nisan 2015

Garanti Bankası Emeklilik Yatırdığım Parayı Bilgisiz Bir Personel Yüzünden Geri Alamıyorum

Garanti Emeklilik'e işe girişte kart çıkartırken ilgilenen kişinin yoğun ısrarıyla giriş yapmış bulunmaktayım hanımefendi benim doğuş çalışanı olarak ise başlayacağımı gördüğü halde öncelikle hesap planımı doğuş grubu olarak girmemiştir ve normal açmıştır. Ben ayrıcalıkları çok sonradan öğrendim normalde kendisi bildirmesi gerekirken.

Defalarca sormama rağmen ayrılmak istediğimde kesinti olacak mı diye sorduğumda en fazla devlet katkısının parasının kesileceğini bana söylemiş bulunmaktadır. Ben daha sonra birtakım nedenlerden dolayı paramı geri çekmek istedim ve 9 ay sonrasında paramı alamayacağımı ve doğuş çalışanı olarak gözükmediğimi öğrendim şaka gibiler!

Damla 180 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Nisan 2015

    Müşterimiz Sn. Damla D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön