28 Kasım 2014

Garanti Bankası Emekli Maaşımın Taşımamını Engelliyor!

Garanti Bankası'nın kredi kartı aidatı uygulamasından dolayı emekli maaşımı başka bir bankaya karar verdim ve e-devlet üzerinden yeni bankaya taşıma işlemini gerçekleştirmek istediğimde ekrana "20032008 tarihli krediniz nedeniyle nakil yapılamaz mesajı" geliyordu.


Garanti Bankası'ndan kredi kullanmadım ve kullanmış olsam dahi 2008 yılından bu yana 6 yıl gibi bir zaman geçmiş durumda borcum da yok. Banka benim emekli maaşımı taşımamı engellemek için kendince tedbir koymuş ama bir bankaya yakışır davranış değil düpedüz saygısızlık. Benim başka bankaya neden gittiğimi sorgulayıp hatayı kendilerinde ararlarsa daha doğru yaparlar.

Necmi 316 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi28 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn. Necmi D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön