15 Mart 2013 #1687725

Garanti Bankası Emekli Maaşı Blokesi!

Ben uzun zamandır Garanti Bankası müşterisiyim. 2009 Nisan ayında emekli oldum emekli olduktan sonra emekli maaşımı garanti bankası organize sanayi sitesinden alıyorum ama maaşıma her ay bloke konuyor. Benim bankaya borcum var icraya düştüm ama bloke edilen paraların nerye aktarıldığını bilmiyorum.


Banka yetkililerine soruyorum bloke edilen paraların nereye gittiğini onlar da bana yardımcı olmuyor bloke edilen paraların tarafıma ödenmesini saygılarımla rica ederim..

Ufuk 283 Okunma

Cevaplar

  • Ufuk18 Mart 2013

    17/04/2009 da emekli oldum birsüre maaşımı ptt den aldım daha sonra ESKİŞEHİR ORGANİZE SUBESİNDEN MAAŞIM almaya başladım ben emekli maaşım almaya her gidis, mde maaşımın bir miktarı bulloke ediliyor benim rizam olmadan maaşıma buloke konuyor. benim bankaya borçum var ama emekli maaşım buloke koyuyorlar vede bir süre sonra ben banka tarafından icraya verildim icra tarafından ben mal beyanı ve mafakat imzalıyarak maaşımdan kesilmeşini iştedim. ben icraya verilmeden önceki bulokeye alınan miktarın ne odugun ve icraya verilmeden önceki bütün buloke edilen paraların tarafıma iade edilmeşini saygılarımla rica ediyorum

  • Garanti Bankası Temsilcisi15 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön