23 Temmuz 2014

Garanti Bankası Ekstre Basım Ücreti!

64770** no'lu müşteriyim. Garanti Bankası Cemalpaşa şubesindeki hesabımla ilgili her ay kesilen 3,75 tl. tutarın tarafıma iadesini istiyorum. 2008 yılından bu yana hesabım açık. adresime ekstre gelmesin e-mail adresime gelsin. Ama müşteri hizmetlerindeki görevli alışveriş olduğunda mecbur gelecek diyor. Böyle bir mantıksızlık olmaz.

Kürşat 1.578 Okunma

Cevaplar

  • Kürşat'ın Teşekkür Mesajı02 Nisan 2015

    Buradan sorun ile ilgilenip çözüm bularak yardımcı olmaya çalışan Garanti Bankası personeline ve Şikayetvar.com sayfasına teşekkür ederim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi23 Temmuz 2014

    Müşterimiz Kürşat A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön