09 Mayıs 2013 #1787123

Garanti Bankası Ekstra Taksit!

Garanti Bankası'na ait Bonus kartımla internetten 3 taksit olarak yaptığım 3 alışverişime ekstra 5 taksit vermişler. Garanti Bankası'nı arıyorum, "firmalar ile görüşün" diyorlar; firmaları arıyorum "bizimle ilgili değil bankayı arayın" diyorlar. 8 taksitli 3 alışverişimin iptal edilip 3 taksit yapılmasını talep ediyorum.

Nesrin 85 Okunma

Cevaplar

  • Nesrin25 Mayıs 2013

    Garanti Bankası'nun bu sorunumu nasıl çözdüğünü yazmak istiyorum: 8 taksitli 3 alısverişimden sadece birini 8 taksit olarak iade edip 3 taksit yapmışlar. Yani su anda ektsremde tek bir alısverişin sonucu olarak 6 islem var. Şimdi ben bu ürünü iade ettim ve param geri yattı. Bu dönem için ödeme dönemimi değiştirdiğimi kabul ediyorum. Ancak bir sonraki dönemde de 5 işlem var tek bir alışveriş için. 2 işlem olması gerekirken ve 3 ay sürmesi gereken bir süreç gereksiz taksit sonucu 8 ay sürecek. Diğer 2 alışverişime de aynısını yapmadıkları için çok şükür.

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön