08 Mayıs 2013 #1784746

Garanti Bankası Eksper Ücreti!

Konut kredisi için başvuruda bulundum kredi çekmedim exper ücreti aldılar ,640 lira geri iadesini talep ediyorum müşteri hizmetlerindeki bayanın konuşma tarzı ise ayrı bir mevzuydu bundan sonra bu bankaya uğramam, bankanızdan da cep telefonu numarama tek bir mesaj gelmesin 50 kere talep de bulundum istemiyorum diye.

Dilek 281 Okunma

Cevaplar

  • Dilek09 Mayıs 2013

    Sayın DİLEK YILDIRIM, www.sikayetvar.com ‘dan göndermiş olduğunuz şikayetiniz 35110105 numarası ile Haklı Müşteri Hattı’nda kayıt altına alınmıştır. Konut kredilerinde banka olarak ekspertiz gönderilmesi bir zorunluluktur. Kredi başvurularında kredi onaylanmasa dahi, eksper ücreti tarafınıza iade edilmemektedir. Tarafınıza kredinize istinaden eksper gönderildiği ve hizmet sunulduğu için işlem ücreti alınmakta olup konu hakkında detaylı bilgi için şubeniz ile görüşebilirsiniz. Saygılarımızla, "Sayın DİLEK YILDIRIM, www.sikayetvar.com ‘dan göndermiş olduğunuz şikayetiniz 35110105 numarası ile Haklı Müşteri Hattı’nda kayıt altına alınmıştır. Konut kredilerinde banka olarak ekspertiz gönderilmesi bir zorunluluktur. Kredi başvurularında kredi onaylanmasa dahi, eksper ücreti tarafınıza iade edilmemektedir. Tarafınıza kredinize istinaden eksper gönderildiği ve hizmet sunulduğu için işlem ücreti alınmakta olup konu hakkında detaylı bilgi için şubeniz ile görüşebilirsiniz. Söylediğiniz gibi bankanızın zorunluluğu benim değil! Ayrıca onaylanmayan bir krediden bahsetmişsiniz onaylanmayan bir kredi diye bir şey mevcut değildir ortada çekilmesi ertelenen bir kredi mevcuttur şimdi gidip parayı çekmek istesem tekrar benden ekspertiz ücreti mi talep edeceksiniz? İlaveten "Kredi başvurularında kredi onaylanmasa dahi, eksper ücreti tarafınıza iade edilmemektedir" demişsiniz onaylanmayacak olan kredi için ekspertiz ücretini neden alıyorsunuz? Ekspertiz ücreti talep eden siz kredi onayına ya da reddine karar veren siz expertiz zorunluluğunu koyan siz.

  • Garanti Bankası Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön