19 Şubat 2013

Garanti Bankası Eksik Bilgi Verildi!

Yaklaşık bir ay önce Garanti Bankası Tuzla Sahil şubesinden kredi çekerken yetkili devlet katkılı emeklilik yapalım size dedi bende 10 yıl kalmadan devlet katkısı alınmadığı için istemiyorum dedim kendisi bana 3 yıl kalındığı takdirde bir kısmını alabiliyorsunuz dedi bende para biriktirmek istiyorum ama en fazla iki üç yıllık bir birikim düşünüyorum oda bana tamam bu şekilde yapalım istediğiniz zaman sistemden çıkabilirsiniz yada dondurabilirsiniz dedi bende onayladım. Daha sonra bilgi için arayan başka bir yetkili sistemden 3 yıl dan önce çıkarsanız 600 3 yıldan sonra çıkarsanız 300 çıkış parası alınıyor dedi. Bana bunun bilgisi verilseydi yapmazdım. Düzeltilmesini istiyorum.

İrfan 47 Okunma

Cevaplar

  • İrfan21 Şubat 2013

    gelen mailde hiç bir çözüm yok sözleşmenizde yazan kesintiler alınır diyor bir insanın ağzından çıkan sözde hukuken tahüt sayılır bana çıkışta bu kadar kesinti var denseydi yapmazdım bunu her yerde yazacağım.

  • Garanti Bankası Temsilcisi21 Şubat 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında , Müşterimize konu hakkında email ile bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, T.GARANTi BANKASI A.Ş . HAKLI MÜŞTERİ HATTI 444 0 338

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön