26 Ekim 2016 #6786541

Garanti Bankası Eksik Bilgi ve İletişimsizlik

5 Eylül'de ilgili bankadan kiralık kasa kiraladım. Ücreti banka hesabımdan kesilmesine rağmen 25 Ekim'de tekrar kesildiğini gördüm. Kiralama zamanında müşteri temsilcisiyle görüşmemizde tek bir kesinti uygulanacağı bilgisi aktarılmasına rağmen 2 kesinti bulunuyor. Müşteri hizmetleri şubenin yapacağı işlem olup oraya aktarıyor. Şube ilk açılışta 2 ücret kesileceğini söylüyor. Fakat müşteri hizmetleri tam tersi.
Bir firmanın müşteri hizmetleriyseniz firma ile ilgili tüm işlemlerde bilgili ve yetkili olmalısınız ya da en azından yetkili birimlere yönlendirebiliyor olmalısınız. Müşteri hizmetlerine mi şubeye mi inanayım bilemedim. Bir de siz tek çatıda toplanan Garanti Bankası'sınız. Şubenin yaptığı işlemlerden müşteri hizmetlerinin bilgisi olmaması ne demektir hayret içerisindeyim. Yetkili birimlerden geri dönüş istiyorum. Böyle bir işlemi yapamadığınızı belirtiyorsunuz.

Çiğdem 158 Okunma

Cevaplar

  • Çiğdem26 Ekim 2016

    Hangisini aradığımda verdiği bilgilerden emin olacağım? Birinin söylediği, biriyle uyuşmuyor. Haklı Müşteri Hattı isimli formunuz gerçekten verdiğiniz hizmetle komik duruyor.

  • Garanti Bankası Temsilcisi26 Ekim 2016

    Değerli müşterimiz, Sorun yaşadığınız için üzgünüz. Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız. Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz. - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00) - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu İyi günler dileriz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön