16 Eylül 2013
Yorum Yap
#2013441

Garanti Bankası Ek Kart Sorunu!

Miles & Smiles kartımı alırken ve aidat ödemeyi kabul ederken "garanti Zone" hizmetinizi dikkate alarak karar verdim. Eşime de bu doğrultuda ek kart çıkarttık çünkü kendisi de ek kart sahibi olarak bu hizmetlerden yararlanabiliyordu. Siz ise "priority card" hizmeti başlatmak suretiyle "garanti zone" uygulamanızı kaldırmış ve hatta ek kartların bu hizmetlerden yararlanmasını engellemişsiniz.


Üstelik bu konuda müşterinize bilgi verme gereği bile duymamışsınız ki ben bu durumu ancak tesadüfen öğrendim. Böyle bir durumla karşılaşmış olmaktan büyük rahatsızlık duyuyorum. Garanti Bankası gibi büyük bir bankanın müşterilerini sürekli hayal kırıklığına uğratması hiç hoş değil. Bu durumun telafisini ya da aidatımın iadesini istiyorum.

Sevi 138 Okunma

Cevaplar

  • Sevi19 Eylül 2013

    Firma herhangi bir çözüm üretmiş değil.

  • Garanti Bankası Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn. Sevi K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. 7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler