21 Ocak 2016

Garanti Bankası Easy Bonus Kartı!

Garanti Bankasıyla 5 yıldır çalışan bir esnaf olarak pos cihazı, banka kartı ve Easy Bonus kredi kartı kullanmaktayım. Daha önce provizyona kapattırdığım Easy Bonus kartımı kullanamadığım halde her ay yıllık kartı ücretini 7 TL olarak ödemekten rahatsızlık duyuyorum.


Müşteri hizmetleriyle görüştüğümde şubenin yardımcı olabileceğini söylüyorlar aynı şekilde şubeye gittiğimde dilekçe yazarak problemin çözülebileceğini söylüyorlar ancak hiçbir sonuç alamadık ne şubeden ne müşteri hizmetlerinden.


Kullanmadığım Easy Bonus kartıma üyelik ücreti ödemek istemiyorum ve kartımı eğer kullanacaksam açılmasını, kullanamayacaksam da kapatılıp mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Hüseyin 121 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi21 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn. Hüseyin K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön