09 Eylül 2014

Garanti Bankası Dosya Ücretinin İadesini İstiyorum

Daha öncede Sikayetvar aracılığı ile problemi çözmüştük. 18.08.2014 'de sonuçlanan dosya ücretinin tüketici hakem heyetinin sonuçlandırdığı gibi kazanmış bulunmaktayım, fakat Garanti Bankası hala tarafıma dönüş yapmamıştır. Tarafınızdan bu konunun çözülmesini ve benden haksız yere alınan 299 tl'lik dosya masrafını tarafıma ödenmesini talep ediyorum.

Volkan 271 Okunma

Cevaplar

  • Volkan13 Eylül 2014

    benim param hala bana iletilmedi 299 tlyi istiyorum garanti bankası dönüş yapmadı

  • Volkan09 Eylül 2014

    burada yayınlamadığınız ve tarafıma iletilen diğer 2 mailinizde tüketici hakem heyetinin kararını beklemekte olduğunu söylemişsiniz.ben bugün tüketici hakem heyetine telefon ile ulaştığımda tarafınıza evrakların ulşatığını söylediler ve dosya ücretini ödememeleri halinde icra yolu ile alabileceğimizi söylediler.diğer bankalar ödeme yaparken sizler neden insanları en son ana kadar parasını vermemek için bekletmeniz bence mantıksız.burada garanti bankasını tarafıma en kısa sürede dönüş yapmadığı takdirde üzerinden 25 gün geçmiş ve tüketici hakem heyeti tarafından haklı bulunduğum para iade talebim gerçekleşmediği takdirde hakkımı icra yolu ile arayacağımı belirtirim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Eylül 2014

    Müşterimiz Volkan G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön