03 Nisan 2013 #1721737

Garanti Bankası Dosya Masrafları!

Ben Garanti Bankasının bir müşterisiyim.Bundan yaklaşık olarak üç yıl kadar önce Garanti Bankası Antalya Organize Sanayi Bölgesi Şubesinden otomobil kredisi kullandım.Bu krediyi kullandığımda benden kesilmiş olan dosya masrafını ve benim onayım alınmadan yapılan ve hesabımdan kesinti yapılarak alınan hayat sigortası ve tüm hesap iletim ücreti bedellerinin tarafıma geri ödenmesini,aynı şekilde yine aynı bankanın Antalya Çallı Şubesinden bir otomobil kredisi daha kullandım. Yine diğer kredide olduğu gibi bunda da tarafımdan dosya masrafı adı altında alınan 500 TL.'nin tarafıma geri ödenmesini istiyorum. Bu konu ile ilgili olarak İlgili yargıtay kararları mevcuttur.

Deniz 42 Okunma

Cevaplar

  • Deniz09 Nisan 2013

    Bankadan aradan uzun zaman geçmesine rağmen hala bir cevap alamadım.Şikayetimin takipçisiyim ve şikayetim halen devam etmektedir.Bu ne ilgisiz bir banka böyle...

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön