04 Nisan 2013 #1724935

Garanti Bankası Dosya Masrafının İadesini İstiyorum!

Garanti Bankasından 21 bin lira ev kredisi çektim 05/08/2011 çocuk esirgeme ve yurtlarda büyüdüm benim için bayağı bir para,yasalar gereği iade edilmesi gerekirken, sözleşmede attığımız imzaların içinde bu kesilen ücretler itiraz etmeyeceğim diye birde paraf varmış. o yüzden o maddeye sığınarak paramı vermiyorlar.


Biz sana böyle bir kağıt da imzalatıyoruz demiyorlar 1 dakika içinde 15-20 imza atıyorsun hangi sözleşmenin neresini okuyacaksın okusan da anlayabilecekmişin. bunu bilerek imzalattılar. Bu paramı geri istiyorum.

Erdal 178 Okunma

Cevaplar

  • Erdal04 Nisan 2013

    cevabınızı umutla bekliyorum çünkü ben bir yetim olarak. çocuk esirgemede ve yetiştirme yurtlarında büyümüş biriyim 5 çocuğum var 2 si üniversitede biri askerde biri ortaokulda ve diğeri anasınıfında yani maddiyet konusunda çok sıkıntıdayım çocuklarıma burs da bulamadım anlayın artık durumumu teşekürler saygılar

  • Garanti Bankası Temsilcisi04 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön