09 Eylül 2014 #2678894

Garanti Bankası Dosya Masrafının İadesini Gerçekleştirmedi

Tüketici Hakem Heyeti'nin 25.08.2014 tarihinde bana tebliğ edilen kararında dosya masrafının tarafıma iade edilmesi belirtilmişti. 1 Eylül tarihinde bankaya başvurmama rağmen halen iade gerçekleşmedi. İnternet üzerinden sorduğumda sadece kredi ile ilgili cevap vereceklerini belirttiler. Şube topu genel merkeze atıyor. Paramı ne zaman alabileceğim?

Gülcan 389 Okunma

Cevaplar

  • Gülcan11 Eylül 2014

    Banka beni 3 farklı saatte arayıp iletişime geçemediğine bir mesaj atmış. Telefonumda böyle bir arama gömediğim gibi gerekirse iş telefonumdan da ulaşabilirlerdi. Her zamanki gibi şubedekiler başka bir şey söylüyor Müşteri Temsilcisi başka bir şey. 15 günlük süre doldu. Cumaya kadar kendilerinden cevap alamazsam İcra yoluyla almak için haklarımı kullanacağım..

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Eylül 2014

    Müşterimiz Gülcan K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön