28 Ocak 2014 #2260740

Garanti Bankası Dosya Masrafını İade Etti Ama Hesaba Bloke Koydu

Garanti Bankası'ndan kullandığım kredi için tarafımdan hukuksuz şekilde tahsil edilen dosya masrafının ve işleyen yasal faizin tarafıma iadesi yönünde THH karar vermiştir. Ancak ilgili banka, karar üzerine anaparayı yatırmış, hesaba bu tutarda bloke koymuş, yasal faizi yatırmamıştır. Kredi kullandığım şubeyi aradığımda faiz konusunda bankayı ibra etmezsem blokeyi kaldırmayacakları söylenmiş. Bu işin bir orta yolu bulunarak uzlaşmamız gerektiği ve istediğim yere başvurabileceğim şeklinde ciddiyetsiz bir cevap verilmiştir. THH kararları kesinleştiği taktirde yaptırım gücü olan kararlar olmasına rağmen banka bunu hiçe saymış ve paramı elde etmem haksız şekilde engellenmiştir.

Mesut 321 Okunma

Cevaplar

  • Mesut28 Ocak 2014

    Garanti Bankasının hakkındaki şikayetlere vermiş olduğu cevap hep aynı. Kaç şikayet müşterinin talebi doğrultusunda çözümlendi çok merak ediyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimiz Mesut Baran A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön