06 Şubat 2014 #2278853

Garanti Bankası Dosya Masrafını İade Etmiyor

İstanbul 1.tüketici mahkemesi tarafından lehime sonuçlanmış olan yargı kesin kararına rağmen Garanti Bankası'ndan paramı talep ettiğimden türlü engeller çıkıyor. Kararın ellerine ulaşmadığını söylüyorlar. Kararın benim elime ulaşıpta kendilerin ellerine ulaşmadığı manidar olarak buluyorum . Sonuçta kendileri vatandaştan daha yetkili kurumlara çabuk ulaşma imkanları olduğu halde böyle yapıyorlar. Kendilerinin henüz tarafıma ulaşmış oldukları da yok . Telefonla bilgi dahi verilmiyor. En kısa sürede benimle irtibata geçilmediği takdirde kendilerini icraya vereceğimi belirtmek isterim.

Yunus 113 Okunma

Cevaplar

  • Yunus'un Teşekkür Mesajı13 Şubat 2014

    şikayetin iletişimin ilgilerinden dolayı garanti haklı müşteri servis çalışalanlarına teşekkür edrim kısa sürede hızlı çözüm sağladıkları içinde şikayet var çalışanlaına teşekkür ederim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimiz Yunuz E.tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön