04 Şubat 2014 #2276144

Garanti Bankası Dosya Masrafını İade Etmiyor

Garanti Bankası'ndan aldığım ihtiyaç kredisinden 533,40 tl dosya masrafı kesildi. Tüketici hakem heyetinin 09.01.2014 tarih ve 1878 karar no ile bana ve bankaya dosya masrafının 15 gün içerisinden tüketiciye ödenmesi diye yazı göndermesine rağmen banka çalışanı paramı iade etmiyor.


Onlar beni arayacakmış, 15 günü geçebilirmiş gibi şeyler söylüyor fakat biz kredi borcumuzu 1 gün geç yatırınca hemen faiz almasını biliyorlar. Tüketici hakem heyeti parayı vermiyorlarsa icraya başvur dedi bende icraya başvuracağım. Otomatik ödemelerimi iptal ettirdim, hesabımı kapattırdım bir daha da Garanti Bankası'yla çalışmak mı? asla.

Haydar 113 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn. Haydar S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön