21 Ocak 2014 #2248543

Garanti Bankası Dosya Masrafını İade Edilmesini İstiyorum!

Tarafınızdan kredi kullandım,5000 tl ye 2200 tl faiz aldınız ve bunun dışında tuhaf bir ücret olan dosya masrafı adı altında belli bir miktar para alındı. Kredi ve kredi kartınızı kullanmaktayım ve ödemelerimde hiçbir problem olmamıştır. Özetle kredi kullandığım sırada benden kesilen dosya masrafının tarafıma iade edilmesini istiyorum. Aksi taktirde kredi kartımı kapatıp banka ile olan bütün bağımı koparmayı düşünüyorum.


Dosya masrafı emsal kararlara bakıldığında geri ödemesi yapılıyor. Bu ücretin ödediğim faiz dışında personele ödenen prim olması benim çok zoruma gidiyor.

Muammer 70 Okunma

Cevaplar

  • Muammer24 Ocak 2014

    Şikayetim karşısında henüz irtibat kurulmadı.Tarafınızdan olumlu beklentiler içindeyim.Bankanız ürün ve hizmetlerinden yararlanmam için dosya masrafının iadesi yapılmalı.

  • Garanti Bankası Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimiz Muammer D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön