12 Aralık 2014

Garanti Bankası Dosya Masrafı Kesti

Garanti-Ataşehir/Örnek şubesinden bugün kredi çektik ancak dosya masrafı, giderler adı altında fazladan 2.000 TL ya da kredi tutarından düşülerek kredi kullanabilirsiniz bilgisi verildi, bizim istediğimiz kredi tutarından eksik ödeme yapılacağı yahut artı olarak bu tutarın bize yansıtılacağı bilgisi defalarca sormamıza rağmen tarafımıza son dakikaya kadar bildirilmedi çekim bloke işlemi sırasında bizden bu meblağ istendi.


Yetkili bir merci ile görüşmek istediğimizde ise gerekli müdürün tatilde olduğu ve kimse ile görüşemezsiniz bilgisi verildi. Zorda kaldığımız için dosya masrafları ile krediyi kullanmak durumunda kaldık. Dosya masrafı nedir, dönüş yapmanız ricadır.

Erdinç 860 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi12 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn. Erdinç E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön