13 Mayıs 2013 #1793552

Garanti Bankası Dosya Masrafı İadesi!

Garanti bankasından kullanmış olduğum kredi ile ilgili olarak dosya masrafı diye kesilen miktarın iadesi için tüketici hakem heyetine başvurdum ve başvurunun lehime sonuçlanması üzerine bankanıza başvurdum fakat aleyhimde Kayseri tüketici mahkemesine tük. hakem heyeti kararının durdurulması ve iptali davası açıldı bu davada da yine haklı bulundum lehime karar verildi.


Ardından Kayseri tük. mahk. nin kararını 4440333 ve 4440338 nolu hatlarınıza bildirdim Kay. -Erciyes Şubesine evrakı fakslamam ve Tük. mahk. kararı adresinize ulaştırmasına rağmen halen dosya masrafı bedeli hesabıma iade edilmedi bu kararla birlikte illaki icraya mı verelim yetkililerden çözüm bekliyorum.

Eray 55 Okunma

Cevaplar

 • Eray24 Haziran 2013

  asla ve kati suretle garanti bankasına inancım kalmadı daha hak ettiğim paranın on misline de verse maalesef bitti gözümde....

 • Eray24 Haziran 2013

  garanti yetkilileri noldu hala bir cevap yok maalesef bana cevap verecek cesaretiniz yok herhalde ama anlıyorum ki bir banka bu kadar sorumsuz olabilir müşterisini bu kadar yalnız bırakabilir ne diyelim seninde gözümde sonun geldi garanti bankası bundan sonra reklamını yapmayacağım arkadaşlarıma önermeyecem kredi kullanmak isteyen arkadaşlarıma kati suretle önermeyecem siz kaybedersiniz ben değil iyi düşün garanti bankası ve müşterilerini küstürme müşterine saygılı ol sahip çık unutma damlaya damlaya göl olur.

 • Eray20 Mayıs 2013

  sayın garanti bankası yetkilileri kaç gündür en kısa süre diye oyalıyorsunuz daha ne zaman sona erecek bu en kısa süre merak ediyorum bende en son şık olan icraya vermeyi düşünüyorum size bu son mesajım cevap aldım aldım alamazsam siz bilirsiniz yarından itibaren işlemleri başlatıyorum.

 • Eray16 Mayıs 2013

  sayın garanti bankası yetkilileri bakın ben 13'nde yazmış yollamışım bugün ayın 16'sı ve hala bi çözüm yok daha kaç gün sürecek en kısa süreden kasıt ne yada neyin değerlendirmesini yapacaksınız herşey açık ve net elinizde mahkeme kararı gayet net müşteriye iadesi diyor başka bir ibare yok illa icraya mı vereyim lütfen daha fazla uzatmadan şu işi sonlandırın benim sabrım taşıyor lütfen diye diye demicem artık bu işi sonlandırın ey yetkili görevliler.....

 • Garanti Bankası Temsilcisi13 Mayıs 2013

  Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön