04 Mart 2014

Garanti Bankası Dosya Masrafı İadesi

Garanti Bankası'ndan çektiğim kredinin dosya masrafı iadesi için hakem heyetine yaptığım başvuru sonucunda banka paramı ödemeyerek dava açma yoluna gitti. Açmış olduğu dava da haksız yere alınan bu paranın iadesi kararı çıktı ve sonucu tarafıma ve Garanti Bankası'na birer nüsha yollandı. Ancak ben banka ile irtibat kuramıyorum. Şubeyi aradım hiç bir bilgileri yok. Haklı müşteri hattını defalarca aradım ama açan yok.


Ne bir mail adresi var nede sorunu çözmeye yönelik bir yaptırımları. Artık yapacak bir şey kalmadığı halde para iadesini neden yapmıyorsunuz? Ben bu parayı almak için Garanti Bankası'na icra takibimi yaptırmam lazım? Garanti Bankası'nın bu yaptığını kınıyorum.

Çiğdem 2.294 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi04 Mart 2014

    Müşterimiz Çiğdem A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön