05 Eylül 2013 #1995751

Garanti Bankası Dosya Masrafı İadesi!

Garanti Bankası'ndan kullanmış olduğum kredi dosya masrafı için tüketici hakem heyetine başvurdum. Tutarın tarafıma iade edilmesi yönünde karar çıktı. Aradan 20 gün geçmesine rağmen tarafıma herhangi bir iade işlemi yapılmadı.


3 gündür ise ne şubeden ne genel merkezden nede haklı müşteri hattından muhatap olabileceğim kimseye ulaşamıyorum. Ben bunu anladım ki her şey TV yada diğer yayın organlarına verilen reklamlardaki gibi olmuyormuş. Garanti Bankası maaş müşterisi olmasam 1 gün bile bu bankayla çalışmam.

Bilal 71 Okunma

Cevaplar

  • Bilal21 Kasım 2013

    Aradan 2,5 aylık süreç geçmesine rağmen sorunum hala çözülememiştir. Şube yetkililerinden 444 0 338 den nede alo garantiden herhangi bir bilgi alamıyorum. Aradığım kişiler kendilerine ezberlettirilen sözleri söyleyip anı geçiştirmektedir. Yetkili bir kişinin bana ulaşıp doğru olarak gereken bilgiyi vermesini istiyorum. Garanti bankası kadar müşterisine değer vermeyen bir bankayla çalışmakta olduğum için çok pişmanım. Garanti bankasıyla çalışmayı düşünen kişilere de bir kere daha düşünmelerini tavsiye ederim.

  • Bilal05 Eylül 2013

    Garanti bankasında her şeye standart cevap yazmak alışkanlığınız olmuş. Benim şikayetimi okunmamış bile. Okunsaydı eğer " 3 gündür ise ne şubeden ne genel merkezden nede haklı müşteri hattından muhatap olabileceğim kimseye ulaşamıyorum." yazmama rağmen cevap olarak "Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. " diye bir ibare olmazdı. Standart bankanın standart cevabı işte...

  • Garanti Bankası Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn. Bilal Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. 7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön