13 Temmuz 2013

Garanti Bankası Dosya Masrafı İadem Yapılmıyor!

Garanti Bankasından çekmiş olduğum kredi için dosya masrafı kesildi ve iadesi için tüketici hakem heyetine başvuruda bulundum. Tüketici hakem heyeti lehime karar verdi ve tebliğ süresinden 15 gün içinde herhangi bir dönüş yapılmazsa icra takibine gidebileceğim şeklinde ibare var.


Banka tarafıma 15 gün geçtiği halde dava açmamış ve ödemeyi yapmamıştır. Dosya masrafı tarafıma ödenecek midir? Yoksa İcra yoluna başvuruda mı bulunmalıyım?

Ahmet 45 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet06 Kasım 2013

  Mahkeme Sonucu Bekleniyor.

 • Ahmet04 Eylül 2013

  Çekmiş olduğum bireysel ihtiyaç kresinin kredi sözleşmesinin 1 nüshasını tarafıma mail olarak en kısa zamanda gönderilmesini rica ederim. saygılarımla

 • Ahmet23 Temmuz 2013

  Tüketici hakem heyetinin vermiş olduğu karar yazısı tarafınıza ulaşalı 60 gün zaman zarfı geçmiştir. telefonda ve şubenizde herhangi bir bilgi verilmemekte hep incelenip dönüş yapılacak şeklinde beyanda bulunuyorsunuz fakat dönüş hala yapılmadı. İcra hakkımı kullanıp dosyayı icraya vereceğim bilgilerinize...

 • Garanti Bankası Temsilcisi15 Temmuz 2013

  Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön