13 Mart 2015

Garanti Bankası Dosya Masrafı Alındı!

29.01.2015 tarihinde çektiğim ev kredisi için bana sorulmadan 165,87 TL tutarında (poliçe No.: 25***9310) "Evim Garantide Plus Sigorta" yapılmış. Bu sigorta kapsamında 3 gün sonra evde bir aksi bir durum olsa Garanti Bankası'nın karşılayacağını hiç düşünmüyorum.


Şimdi bankacı arkadaşlar oldukça kibar bir dille "Beyefendi ama sözleşmede yazıyordu" diyebilirler ama ansiklopedi gibi sözleşmenin o koşullar da okunamadığını bilirler. Ayrıca krediyi kullandıran personel arkadaş " o kadar kredi verdik artık bir kredi kartı yazalım" diye emrivaki olarak form doldurmamı istedi? Üstelik 700 TL civarında "dosya masrafı" kesildi, hani dosya masrafı yoktu? Bankalardan korkar olduk!

İlker 354 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi13 Mart 2015

    Müşterimiz Sn. İlker Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön