22 Mart 2013 #1701492

Garanti Bankası Dostun Yoksa Kredi Yok!

Garanti bankası 10 Yılı aşkındır kullanıyorum kredi kartı limitim 14500tl civarında 1gün bile borcumu geciktirmedim. bağkur çalışanıyım, diğer bankalardan çekilmiş araba ihtiyaç kredilerini 1 gün bile geciktirmemiş bir insanım, gelelim işin özüne ben garanti bankasından kredi çekmek istiyorum devamlı reddediliyorum. kime kredi veriyor bunlar merak ediyorum.


Durumu iyi olan insan kredi çeker mi. ? Bi zahmet bakın aldığı kredileri borç ödeme düzenini görebiliyorlar sanırım, çalışanlar sallıyor geçiyor. böyle bir bankaya yakışmıyor bu, zaten bana 14500tl limitli kredi kartı vermişsin ebe garanti 20bin tl kredi neden vermiyorsun gülerler adama. Mecbur diğer bankadan alıcağız krediyi.

Bilgin 345 Okunma

Cevaplar

  • Bilgin11 Nisan 2013

    garanti bankası müşterisini tanımıyor, değerini bilmiyor, gittim teb bankasından kredimi aldım mis gibi 1 günde. Eskişehir atatürk şubesi bireyseldeki esmer kadını işten atmadıgınız sürece daha çok fazla şikayet alırsınız. adeta sallıyor müşterileri :) saat 4 de gidiyorum imza sirküsü veriyorum sisteme girin diyerek, şu an cok yogunum diyor, e sıra bekletik okadar ? sabah gel en önce seni alıcam sisteme gireriz diyor, tüm paramı yatırımımı çektim. aman diyim siz siz olun garantiden uzak durun. sölediklerimin bir tanesi bile hırs sinir ile abartılarak yazılmamıştır.

  • Bilgin22 Mart 2013

    Bankamıza yapmış olduğunuz kredi talebiniz, bankamız kredi değerlendirmesi sonucunda uygun bulunmamıştır.Başvuru sonucu hakkında detaylı bilgi alabilmek için ve bilgilerinizde bir değişiklik olması halinde tekrar başvuru talebinde bulunabilmek için şubenize başvurabilirsiniz. Saygılarımızla, Cevap bakarmısınız: ortalama 10dakika içinde geldi bu msj garanti klasik cvp veriyor bilgilerime bakıp sorgulamadılar bile :) o şubeye sallıyor şube istanbula sallıyor. tüm herşeyimi iptall ettiricem sizin gibi banka ile çalışmam.

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön