04 Eylül 2013 #1993567

Garanti Bankası Dilekçemi İşleme Almamış!

Hemşire olduğumdan, Mart 2011' e kadar maaşımı Garanti Bankası 'ndan almaktaydım. Bu tarihten sonra başka bankadan maaş aldım. Ancak lazım olur diye de bu hesabı kapamadım ama kullanmadım da. Bir süre sonra hesabımda borç olduğunu gördüm. Kredi kartı eksik ödemesinden olabilir sanısıyla Eylül 2011' de 43 TL ödeme yapıp geçtim.


Mart 2013 'de gelen telefonla 97.11 TL borcumdan dolayı icra takibi yapılacağı söyleniyordu. Hesabımı kontrol ettiğimde, başından beri ekstre ve BSMV adı altında ay başına 5 TL kadar borç yansıtıldığını gördüm. Oysa herhangi bir ekstre gelseydi bunu yaşamazdım. Ostim şubesine gidip hem borcumu ve hesap kapama dilekçesi verdim. Ne var ki şimdi görüyorum dilekçe işleme alınmamış .

Hasan 55 Okunma

Cevaplar

  • Hasan06 Eylül 2013

    Sn. Banka müdürü konuya çözüm odaklı yaklaşım gösterdi. Şimdiye dek yapılan extre ve bsmv kesintilerinin iade edileceğini belirtti. fakat hesaptan takibat yapmak gerektiğini de belirtti. anladığım kadarıyla bankalarla ilgili sorunları müdür vb gibi yetkililerle görüşmek faydalı olabiliyor. tabi zamanın ve enerjin varsa uğraş.

  • Garanti Bankası Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn. Hasan A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. 7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön