21 Temmuz 2014

Garanti Bankası Dekont Masrafı Alıyor

Garanti Bankası'ndan Nisan ayında 5,000 TL 36 ay vadeli tüketici kredisi kullandım. Banka benden 250 TL tahsis ücreti kesti. Bu benden kesilen masrafın dekontunu istemeye gittiğimde şube benden bu işlem dekontu için 70 TL dekont masrafı istedi.


Öncelikli olarak sormak istediğim soru şu Banka benden Bu 70 TL yi hangi kanuna ve hangi sözleşme maddesine dayanarak istiyor? Bu 70 TL bir kağıt parçası için yasal mıdır? Yasal ise bana bununla ilgili sözleşme maddelerini veya kanun maddesini gösterebilirler mi? Ben dekontumu ücretsiz olarak almak istiyorum. Yasal hakkımı kullanacağım.

Arda 388 Okunma

Cevaplar

 • Arda07 Temmuz 2015

  1 senedir konu ile alakalı bana geri dönüş olmadı

 • Arda27 Temmuz 2014

  Bankaadan bana halen ne telefon yolu ile ne de mail yoluyla geri donus olmadi

 • Arda23 Temmuz 2014

  2 günden bu yana hala bana ulaşan bir yetkili yok

 • Garanti Bankası Temsilcisi21 Temmuz 2014

  Müşterimiz Arda G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön