25 Mart 2013 #1705121

Garanti Bankası Çok Yanlış Bilgi Ve Yönlendirme!

Müşterileri olmadığım için, sitelerinden ulaşamadım. Önce, gayet net bir mesaj, ardından otomatik sesle arama. . İkisinde de "kredin hazır, sadece nüfus kağıdınla gel, al" deniyordu. Çekmeköy şubesine gittim. Onca reklamın üzerine sadece başvuru olarak aldılar, kaç gündür bekletiliyorum. O sırada da yeniden "haydi gel, hazır kredini hemen al" mesajı geldi!


Dalga mı geçiyorlar, bu nasıl profesyonellik, nasıl kurum anlayışı? Eğer ön başvuru içinse mesajda neden belirtilmiyor? Şubeden bilgi vereceklerini söylüyorlar, ben aramak zorunda kalıyorum.
Gerçekten hiç anlamadım ve yakıştıramadım. Hiç profesyonel bir tavır da değil. Umarım mantıklı bir çözüme ulaştırırlar!

Nazlı 38 Okunma

Cevaplar

  • Nazlı29 Kasım 2013

    Bütün hesaplarımı kapadım, umarım bir daha çalışmamız gerekmez..İyi çalışmalar

  • Nazlı25 Nisan 2013

    Bilgilendirme yapıldı ancak, yeterli değil. Benim anlatmak istediğim, eğer ön-koşul gerekiyorsa neden mesajla "gelin direk kredinizi kullanın" deniyor? Mesajda "ilk adımda uygunsunuz, bir de bankaya gelin tekrar bakalım" tarzında bir anlatım olamıyor? Bu haliyle kandırmaca gibi oluyor..

  • Garanti Bankası Temsilcisi25 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön