09 Eylül 2013 #2001455

Garanti Bankası Cep Telefonumu Sistemden Silmiyor!

Adıma kayıtlı olan cep telefonu hattına, satın aldığım günden bu yana Garanti Bankası'ndan Bonus Card ile ilgili SMS'ler gelmektedir. Sadece promosyon ve tanıtım ile ilgili olsa sorun edilmez ancak farklı bir müşterilerine ait bilmemem gereken harcama detayları ve borç bilgilerini yolluyorlar.


Bankanın Söke Şubesine gittim, ancak işlem yapamayacaklarını, Haklı Müşteri Hattını aramam gerektiğini bildirdiler.Haklı Müşteri Hattını aradım. Referans şubeye ulaşacaklarını ve müşteriye ulaşıp bilgiyi güncellemesini sağlayacaklarını belirttiler, hatta bir takip numarası verdiler. Sonrasında yine aradığımda işlemin şube kanalıyla yapılabileceğini söylediler. Faksla ulaştım. Ancak geri dönmediler.

Alper 66 Okunma

Cevaplar

  • Alper11 Eylül 2013

    Dün itibariyle iletişime geçilerek silme işlemi için referans şubeyle bağlantı kurulacağı bildirildi. Ayrıca yeni bir görüşme kayıt no verildi. Takip eden zaman içinde sms'ler gelmeye devam ederse bu kayıt no ile işlem akibeti sorgulayabileceğim bildirildi.

  • Alper09 Eylül 2013

    Banka tarafından posta ile tarafıma gönderilen 26/08/2013 tarihli yazı, bugün (08/09/2013) posta kanalı ile teslim edilmiştir. Yazı içeriğinde müşterilerinin talimatı olmadan bilgi güncellemesi yapılamayacağı, müşterilerine ulaşılarak bilgi güncellemesi yapması hususunda bildirimde bulundukları belirtilmiştir. Talep devam ederse, cevabi yazı tarihlerini izleyen 60 gün içinde TBB Müşteri Şikayetleri Hakem Heyetine başvurabileceğimi belirtmişler. Şayet devam ederse, anlatılan yolu izleyeceğim. Banka yetkilileri ile siteniz yetkililerinin bilgilerine sunarım...

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn. Alper Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. 7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön