09 Nisan 2016

Garanti Bankası Çağrı Merkezi Personelinin Saygısızlığı

Yaklaşık 10 dakika önce çağrı merkezinin kredi bilgi birimine bağlandım. Benimle ilgilenen arkadaşınız, daha benim sorunumu doğru düzgün dinlemeden hemen farklı bir birime aktardı. Bu nasıl bir saygısızlık ki sorunum zaten kredi hakkındaydı ve temsilciniz vereceğim cevabı beklemeden hemen beni aktardı. Kendi işinden daha önemli farklı bir işi vardı herhalde. Müşteri memnuniyeti ve müşteriyi anlayıp çözüm sunmak bu mu?

Derya 81 Okunma

Cevaplar

 • Derya'nın Teşekkür Mesajı12 Nisan 2016

  Şikayet biriminden Bilal bey'e ilgi alakasından ötürü beni doğru şekilde bilgilendirip çözüme ulaştırdığı için çok teşekkür ederim. Bünyenizde kendisi gibi umarım daha çok temsilci bulundurursunuz.

 • Derya12 Nisan 2016

  Kaç gün oldu hala dönüş yapılmadı gerek kalmadı bu konuyla ilgili BDDK ile işlem yapacağım. Bu kadar sorumsuz olunmaz.

 • Derya11 Nisan 2016

  Bu kadar uzun mu sürüyor kayıtlarınızı bulmanız?

 • Garanti Bankası Temsilcisi10 Nisan 2016

  Müşterimiz Sn. Derya K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön