09 Mayıs 2014

Garanti Bankası Çağrı Merkezi Detaylı Bilgi Vermedi

Geçen ay yapmış olduğum taksitli nakit avanslarımı kapama işleminde çağrı merkezinden detaylı bilgi alamadım. Müşteri hizmetleri bu konuda gerçekten çok eksik. Geçen ay yapmış olduğum bu işlemden sonra bu ay ki ekstremde yansıtılmadığını görüyorum.

Konu ile ilgili tekrar aradığımda ise iki müşteri hizmetlisinden de ayrı cevaplar alıyorum. Garanti maaş müşterisi olarak önümüzdeki dönem de başka bir bankadan maaşımı almak için elimden geleni yapacağım ve kredi kartımı kapatıp Garanti ile olan ilişkimi keseceğim.

Aycan 375 Okunma

Cevaplar

  • Aycan13 Mayıs 2014

    konuyla ilgili halen geri donus yapılmasını bekliyorum...

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Müşterimiz Aycan C. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön