05 Şubat 2014 #2276245

Garanti Bankası Bu Nasıl Bir Üsluptur?

04 Şubat 2014 günü, saat 16:40 sularında, mütemadiyen uyarmama, defalarca bu bilgiyi paylaşmama rağmen, farklı numaralara, benim borcumla ilgili mesajlar yollanmış. Mesajı görünce kendilerini aradım. Müsait olmadıklarını, dönüş yapacaklarını söylediler.


444 0 333 den arayan bayanın, son derece anlayışsız ve katı tutumuyla şok oldum. Böyle bir insanın, orada ne işini olduğunu hala çözemedim. Bant kayıtlarının dinlenmesini rica ediyorum. Bu tavır yüzünden, ödemeye çalıştığım borcu bile ödememe arzusu hasıl oldu bende! Ben çok insanla görüşme yaptım, böyle bir görüşmeye ilk kez şahit oluyorum!

Hakan 66 Okunma

Cevaplar

  • Hakan10 Şubat 2014

    Kaale bile almadılar beni, ne arandım nede başka bişey. Eyvallah. Siz haklısınız.

  • Hakan07 Şubat 2014

    Adıma kayıtlı ne kadar hat varsa arıyorlarda, aktif olarak kullandığım ve defalarca "bakın ben sadece bu hattımdayım" dememe ragmen, ben hariç herkesi ararsınız yine. Bu arada bide mail atmışlar, memnuniyet anketi. Çok memnun kaldım çok. Ayrıca bana ulaşmanıza gerek yok, çok yakında tamamen borcumu ve hesabımı neyim varsa kapatım, yollarımızı ayırmak umuduyla inşaallah. Kolay gelsin.

  • Garanti Bankası Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn. Hakan D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön