26 Şubat 2013

Garanti Bankası Boşuna Şubeye Yönlendiriliyorum!

Kredi başvurum için şubeyi arıyorum genel müdürlüğe yönlendiriliyorum. Genel müdürlük şubeye gidin şu şu kişiyle görüşün diyor. Herhangi bir işlem ya da evrak var mı diyorum yapmam hazırlamam gereken gidin görüşün kredi de şu an herhangi bir sıkıntı yok diyorlar. Şubeye gittiğimde aynı genel müdürlüğün krediyi incelemesi gerektiği oranın onayında olduğu söyleniyor.


Başka da hiç bir başvuru evrak ibrazı falan yapamıyorum. Halkalı'dan Esentepe'ye boşu boşuna gitmiş oluyorum. Bir de bize ulaşın hattından mesaj atınca eksik evrağınız vardır ondan süreç uzayabilir diyor Garanti Beyler. Başvuru yapamadım evrak veremedim ki süre uzasın. Bu ne sorumsuzluktur böyle.

Volkan 215 Okunma

Cevaplar

  • Volkan26 Şubat 2013

    Krediyi buradaki yakın bir şubeden aldım. Bilgilendirme dedikleri ise benim başvuruda eksik evrak vermiş olabileceğimdi. Müşterilerinizi - özellikle benim gibi uzak mesafelerden gelen kişiler için - bilgi almak amacıyla özellikle aradıklarında, işlem yapamayacağı halde şubeye yönlendirmemeniz bundan sonraki mağduriyetler için önleyici olacaktır.

  • Garanti Bankası Temsilcisi26 Şubat 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında , Müşterimize konu hakkında email ile bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, T.GARANTi BANKASI A.Ş . HAKLI MÜŞTERİ HATTI 444 0 338

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön