07 Aralık 2015

Garanti Bankası Bornova Merkez Şubesi Böyle Bir Bankacılık Görmedim!

Bir sürü bankayla çalıştım, Garanti Bankası da buna dahil. Bir banka çalışanları 25 dk boyunca insanın suratına bakmaz mı ya? 27 Kasım 2015 Cuma günü yaşlı teyzemin parasını başka bir bankadan alıp bu bankaya yatırmak için gittik.


Kendisi yapamadığı için isimden koştura koştura gittik. İşlemin olup olmayacağını soracağım bir muhatap bile bulamadım. 25 dakika sonunda ise işlemimizin olamayacağını söylüyorlar. Ya ben mecbur muyum yani bu muameleye, herkesin işi gücü var, bir bu banka çalışanlarının mı işi var?Göz teması dahi kurmuyorlar. Şikayet edeceğimi söyleyince de et diyorlar.

Seyhan 69 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi07 Aralık 2015

    Müşterimiz Sn. Seyhan Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön