02 Aralık 2014

Garanti Bankası Borcumu Ödememe Rağmen Dosyam İcraya Gönderilmiş

Garanti Bankası'na olan borcumu 100 TL taksitlere böldürdüm. İlk taksit ertesi ay olduğu söylendi. Fakat ilk taksitte 200 istediler. Önceki aydan başlatmışlar. Önemli değil. Yatırdım. Ertesi ay yatıramadım. 2 Taksit için 200 ödemem gerekirken geriden gelen borç deyip 260 istediler. Borcumdur sonuçta deyip yatırdım. Bugün beni icradan arayıp 5 aydır hiç ödeme yapmamışsınız.


2000 TL borcunuz var. %40 faiz uygulayacağız. 3 Gün içinde ödemezseniz icraya geleceğiz dediler.
Ne yapılandırmayı görebiliyorlar. Ne de ödediğim tutarları. Müşteri hizmetlerini arıyorum yarım saattir kimseye ulaşamıyorum. Kart numaramı tuşluyorum işlem yapamazsınız diyor.

İsmail 307 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi02 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn. İsmail G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön