03 Nisan 2013 #1722822

Garanti Bankası Borcumu Ödememde Yardımcı Olmuyor!

İstanbul Örnek Mahallesi şubesinde D. isimli veznedar yardımcı olmamak adına bütün problemleri çıkarttı.Geciken kredimi babam vasıtası ile yatırılması ve kalan borcumun kapatılması için yönlendirdim. Ancak yetkili vezneden işlem yaptığında 30 TL ekstra işlem bedeli keseceğini, paramatikten yapılırsa ücret kesilmeyeceğini belirtti.


Ben kendim işlem yaptığımda bu bedel kart işletim ücreti olarak 3 aylık periyotlarla kesiliyor zaten.Veznedeki çalışana kredi borcumu kapatılmasını talep ettiğim halde ısrarla şubeme yönlendirmektedir.Çalıştığım ve bugün ödeme sözü verdiğim için bu işlemi yapamadığım gibi bir daha asla bu banka ile çalışmayacağımı bildiririm.

Ceylan 86 Okunma

Cevaplar

  • Ceylan03 Mayıs 2013

    Henüz tarafıma bir geri dönüş yapılmadığı halde, tamamen kapatılmasını istediğim Nisan ayı bitimli kredi hesabımdan hesap işletim bedeli kesilmiştir. Siz soyguncu bir bankasınız. Hesabımın kapatılmaması adına elinizden geleni yapmaktasınız. Hiç bir yardım talebinde bulunmadığınız gibi tehtitvari mesajlarınıza devam etmektesiniz. Bankacılık Denetleme Kurumuna gerekli şikeyetim yapılacaktır!

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön