25 Temmuz 2018
Yorum Yap
#10708206

Garanti Bankası Borcumu Ödediğim Halde İdari Takibi Açık Bıraktı!

Garanti Bankası'nda daha önceden 2015 yılında askere gittiğimden dolayı olan borcum idari takibe girdi. Askerden gelir gelmez 2016 yılında ödedim kapattım. Şu an emniyet personeliyim memurum fakat maaş aldığım banka dahil ek hesap bile açmıyor nedenini ise hala açık da bulunan takip gözüküyor diyorlar fakat hiçbir açıkta takipte dosyam yok Garanti Bankası'nın bu borcun bittiğini bildirmesi gerektiğini söylüyorlar. Garanti Bankası'nı aradığımda da bankaya da gittiğimde de hiç kimse bana yardim etmiyor bole bir uygulamamız yok diyorlar aynı işlemden başka bankalar 2 saate bu isi çözüyor fakat Garanti Bankası hiçbir şekilde bana yardim etmiyor bu konu hakkında yardim edilmediği surece maddi manevi dava açacağım.

Hasan Hasan 1.164 Okunma

Cevaplar

  • Hasan'ın Teşekkür Mesajı26 Temmuz 2018

    Ne mutluki Garanti Bankası'ndan beni arayan beyefendi yardımcı olup bir gün içerisinde işlemimi çözdü öncelikle onun yardımından dolayı teşekkür ediyorum. Ins birkaç gün içinde işlemimin çözüldüğüne dair diğer bankalardan da onay alırım.

  • Garanti Bankası Temsilcisi25 Temmuz 2018

    Değerli müşterimiz, Garanti Bankası olarak müşterilerimizin görüşlerini önemsiyoruz. Bize iletmiş olduğunuz mesajınızı değerlendirmeye aldık. Konuyu titizlikle inceleyerek en geç iki iş günü içinde size bilgi vereceğiz. Şikayetvar.com platformunda müşterilerimize hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet veriyoruz. Dilerseniz twitter.com/garantiyesor hesabımıza mesaj göndererek veya facebook.com/Garanti Bankası sayfamızda yer alan GarantiyeSor iletişim formunu doldurarak 7 / 24 hizmet alabilirsiniz. İyi günler dileriz. Garanti Bankası

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler