23 Mart 2013 #1702280

Garanti Bankası Borcum Olmadığı Halde İbraname Alamıyorum!

Kredi Kartı borcumu Bebek Varlık Yönetim A.Ş. aracılığı ile ödedim buradan aldığım ibranamede var fakat bankadan borcumun bittiğine dair ibraname alamıyorum şubeye gittiğimde bana 5 yıl içersinde ibraname veremeyeceklerini söylüyorlar .


Bir daha asla Garanti Bankasıyla çalışmam bu ibranameyi alabilmek için müşteri hizmetlerini 3-4 kere aradım defalarca email yazdım defalarca bankaya gittim ama elde var sıfır bu sorunun çözülmesini istiyorum.

Muhsin 90 Okunma

Cevaplar

  • Muhsin27 Mart 2013

    Başka bir bankadan kredi çekeceğim ama bu bana engel oluyor diğer bankadaki arkadaş garanti bankasıyla ilgili bir pürüz görünüyor ordan ibraname getirirseniz sıkıntısız kredinizi çekebilirsiniz dedi Bebek Varlık Yönetim A.Ş.'den aldığım ibranameyle beraber şubenize tekrar gittim müşteri hizmetleri bana "ZARARA UĞRATILMIŞ (ATILMIŞ) KARTLAR İÇİN İBRANAME VERİLEMİYOR" dedi şaşırdım borcumu sordum görünmüyor dedi şayet borcum yoksa neden ibraname verilmiyor

  • Garanti Bankası Temsilcisi25 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön