14 Mayıs 2013

Garanti Bankası Borçsuz Kredi Kartı Kullanıma Kapalı!

Garanti Bankasından aldığım Bonus kartımın herhangi bir borcu bulunmamasına rağmen kullanıma kapalı durumdadır. Bu konuyla alakalı Elmadağ şubesine talep bildirdim. Herhangi bir işlem olmayınca Alo Garanti hattını aradım. Çağrı merkezindeki yetkili sistemden isteğinizin içeriğini göremiyorum şubenizle konuşmalısınız diye bir cevap verdi.


Şubem ise yine bir şey yapamadı. Haklı müşteri hattını arayıp bildirdim lakin yine açılmadığı gibi bir dönüş bile yapmadılar. Yıllık kart aidat ve diğer işlemleri hiç geciktirmeden hesabınızdan kesen Garanti Bankası bu konularda maalesef aynı hızı ve ilgiyi oldukça aksatıp müşterileri mağdur edebiliyor.

Cihan 74 Okunma

Cevaplar

  • Cihan30 Ekim 2013

    Üzerinden aylar geçmesine rağmen kredi kartım borcu bulunmadığı halde hala kullanıma kapalı görünüyor.Garanti Bankasından çözüm beklemek tamamen bir hataymış.Kartımı iptal ettireceğim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön