30 Ocak 2014 #2265811

Garanti Bankası Borç Gecikince Ev Halkını Rahatsız Ediyor

Ben esnafım yaklaşık 14 yıldır da esnaflık yapıyorum. Aylık ödemelerimiz haliyle yüklü oluyor. Garati Bankası'nın kredi kartını kullanıyorum yalnız kredi kartını aşırı derecede kullanan biri değilim. Kartın limitide 1.500 tl özellikle belirttim yaklaşık 2 senedir kullanıyorum.


Bu banka haricinde daha 4 tane daha kredi kartım var. Bu güne kadar hiç biri 5 yada 6 gün ödemesi yada 15 gün gecikti diye evimi arayıp cepten de aramıyorlar. Bu arada avukata vereceğiz diye evdekileri tehdit eden bir banka. Amaçlarını niyetlerinin ne olduğunu belli ediyor. Bu arada ödemem aylık 300 tl yada 400 tl' yi aşmıyor. Cep telefonumu arayın.

Mehmet 94 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn. Mehmet D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön