16 Temmuz 2013

Garanti Bankası Borç Bilgisi Vermeden Faiz Uyguladı!

Geçenlerde tesadüfen Garanti Bankasında ne internet nede bankamatikte görebildiğim kredili bir hesabımın olduğunu vede bu hesabın da 2 yıldan beridir eksi bakiyeye düştüğünü öğrendim. Üstelik her ay otomatiğe bağlanmış gecikme faizleriyle hesabın bakiyesi bankaya göre küçük bana göre büyük meblağa ulaşmış durumda.


Şimdi soruyorum:
1- Her alacağına şahin olan Garanti Bankası nasıl olmuşta 2 yıldır bana hiçbir şekilde ulaşmamış ve borcumu bildirmemiş? Faiz kazançlarını böylemi artırıyor bankalar?
2- Bana bildirilen fon satışlarından kaynaklanan bu faiz neden benim fonu alıp sattığım hesaptan değilde benim hiçbir şekilde görmediğim bu hesaptan yapılmıştır.
3- Faiz neden 2011- 2012 yılında uygulandı?

Aydeniz 106 Okunma

Cevaplar

  • Aydeniz18 Temmuz 2013

    Ben kredili hesaptan eksi bakiyeye nasıl geçtiğimi sormuyorum ki, ben size eksi bakiyeye geçtiğim hesabı hiçbir şekilde takip edemediğimi söylüyorum. Siz bana neden bu hesabın eksi bakiyeye geçtiğini bildirmiyorsunuz diyorum. Dolayısıyla heray bana eksi bakiyenin faizini ödetiyorsunuz diyorum. Bence anlamamazlıktan geliyorsunuz.

  • Garanti Bankası Temsilcisi16 Temmuz 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön