16 Mayıs 2013 #1801603

Garanti Bankası Bonusumu Yüklemedi!

Geçen ayki fatura otomatik ödeme talimatı kampanyasına katılarak 3 faturama ödeme talimatı verdim. Talimatlarımı 30 nisan tarihinde verdim. Fakat bu talimatlarımdan dolayı tanımlanması gereken 50 TL bonus kartıma tanımlanmadı. Müşteri hizmetlerini aradım önce birkaç gün daha bekleyin dediler sonra kayıt oluşturdular 2 gün sonra arayı dediler.


2 gün sonra aradım kampanya kapsamında fatura talimatınız yoktur dediler. Kampanya koşullarını okuyun dedim. Haklısınız yanlışlık olmuş tekrar kayıt oluşturalım 2 gün sonra tekrar arayın dediler.


Bekletilmekten sıkıldım lütfen bu duruma bir son verin. Düzgün bir şekilde durumu inceleyin ve beni arayarak sonucundan haberdar edin.

Emre 45 Okunma

Cevaplar

  • Emre17 Mayıs 2013

    01 Mayıs – 31 Mayıs 2013 tarihleri arasında gerçekleştirdiğimiz Otomatik Fatura Talimatı Kampanyası kampanyası kapsamında xxx TL bonus yüklenmemesi ile ilgili 35264508 numaralı mesajınız değerlendirilmiştir. İlgili kampanya kapsamında; 01 Mayıs – 31 Mayıs 2013 tarihleri arasında verilecek 1 yeni otomatik fatura talimatı için 15 TL bonus; 3 yeni otomatik fatura talimatı için 50 TL bonus; 6 üzerindeki talimatlar için 100 TL bonus kazanılacaktır.Talimatlarınız bu tarih aralığında verilmemiştir.Bu nedenle talebinize olumlu yanıt veremiyoruz. YAHU BU NEDİR. BEN NİSAN AYINDAKİ KAMPANIZA KATILDIM. MAYIS KAMPANYANIZIN DAHA SÜRESİ BİLE DOLMADI ONDAN YARARLANMAK İSTEDİĞİMİ KİM SÖYLEDİ. 1-30 NİSAN TARİHLERİ ARASINDA DA AYNI KAMPANYA VARDI. KENDİ KAMPANYANIZDAN BİHABER MİSİNİZ? BÖYLE BİR SORUMSUZLUK NE GÖRDÜM NE DUYDUM VALLAHİ.

  • Garanti Bankası Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön