17 Ocak 2014 #2241372

Garanti Bankası Bonuslarımı Eksik Yükledi!

31.12.13 tarihide biten Garanti Bankası bonus kartın yılbaşı boş yok kampanyasında gerek satış slipleri gerek mesajlar yolu ile 42 tl olarak belgeli kazanmış olduğum bonus tutarı 32.00 tl olarak yüklenmiştir.İlk 444'lü hatlarını arayıp bıraktığımız talep formuna yanlışlık yoktur diye cevap gelmiştir.Sonra adı haklı müşteri hattı olan 444'lü numarayı aradığımda yapılan inceleme neticesi 2 adet iptal işlemi olduğu dolayısıyla da hata olmadığı bildirilmiştir.


Yaptığım işlemleri kazandığım ödülü saati ile yazarak çektiğim faxa cevap olarak da zaten kampanyanın ödül tutarı 32,00 tl. gibi bir cevap verilmiştir.Kampanyanın ilanlarında hiçbir şekilde toplam ödül tutarı yazmamaktadır. Lütfen sayın yetkililerden rica ediyorum ya bana mantıklı tek bir cevap verin ya da bu yapılan haksızlıktan vazgeçin.

Ömer 55 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi17 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn. Ömer E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formundan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön