09 Ocak 2014

Garanti Bankası Bonuslarım Yüklenmedi!

Garanti Bankasının bonus kart kullanıcısıyım. Banka yılbaşında boş yok isimli bir kampanya düzenlemiş ve 75 TL ve üzeri harcamaya; 2,5,10,20,50 TL arasında değişen bonus vereceğini iddia etmiştir. Ne hikmetse 8 kere yaptığım alışverişin tamamında en düşük hediye olan 2 TL'yi kazanmış olmamı tesadüflerle izah edemiyorum.


5 ihtimalli bir durumda 8 kere aynı rakamı tutturmak, bu rakam en düşük olan rakamsa daha da anlamlı hale geliyor. Muadil kampanyalardan 50-55 TL kazanma şansım varken Garanti Bankasının kampanyasına itimat etmemi yukarıda açıkladığım sebepten ötürü yanıltılmış olarak görüyorum. Güvenilirliğin sorgulanmaması için bu ilginç tesadüfü telafi edecek ilave bonus talep ediyorum.

Pınar 41 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn. Pınar Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön