15 Mayıs 2013 #1798653

Garanti Bankası Bonuslarım Yüklenmedi!

24 Nisanda Jolly Tur Bahçelievler Elif Turizm'de otel rezervasyonu yaptırdım. Rezervasyonu yapan kişi rezervasyon tutarı 3000 tl'yi aştığı için iki karttan çekim yapılması halinde bonusun 1500 Tl'ye 100 TL bonus para puan kampanyasından iki karta da ayrı ayrı 100'er TL yatırılacağını iletti. Ancak 9 Mayısta yatırılacağı söylenen 100 TL para puan sadece eşimin kartına yatırıldı, Benim kartıma yatırılmadı. Banka şikayet hattını aradığımda aldığım cevap "bizim yapabileceğimiz bir şey yok" oldu. Jolly turla tekrar görüştüğümde ise "ek kart diye olmaz", sözleşmede böyle birşey yazmadığını söylediğimde ise "ek kart olduğunu söyleseydiniz biz size sözlü olarak iletirdik" denildi. Kısacası mağdurum.

Esin 60 Okunma

Cevaplar

  • Esin17 Mayıs 2013

    Maalesef günlerdir oyalanmışım. Bankadan biri arayıp tekrar şikayet hattını aramamı söyledi, aradım güya bana geri döneceklerdi, iki gündür arayan soran olmadı, bugün ben aradım, kampanyanın son gününde, yine sorunumu kimse çözümleyemedi. Müşteri hizmetleri diye birşey yokmuş belli ki, bir daha bu bankayla çalışmayacağım.

  • Garanti Bankası Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön