13 Mayıs 2013

Garanti Bankası Bonuslarım Yüklenmedi!

Shell Bonus Kampanyasından kazanılan bonuslar 22 nisan tarihi itibari ile kredi kartlarına yatırılmakta iken aradan bir ay geçmiş olması ve iki kere müşteri temsilciliğini arayıp konu hakkında çağrı açmama rağmen henüz kampanya dahilindeki bonus miktarı kredi kartıma yatmadı.

Fatih 416 Okunma

Cevaplar

  • Fatih16 Mayıs 2013

    Firma olarak bu konuda eğer bu bonu miktarını kredi kartıma belirtilen tarihler arasında yatırdıysanız bunu ispatlamak durumundasınız aksi halde zaten kredi kartımdaki hareketlerden yatmadığını görebilirsiniz.

  • Fatih16 Mayıs 2013

    firmadan bana gelen cevap maili www.sikayetvar.com ‘dan göndermiş olduğunuz şikayetiniz 35204602 numarası ile Haklı Müşteri Hattı’nda kayıt altına alınmıştır. "Bonus`tan Shell`de 5 defa 50 TL ve üzeri harcamaya toplam 30 TL Bonus Kampanyası" 1 Mart – 15 Nisan 2013 tarihleri arasında düzenlenmiştir.Kampanya kurallarında da duyurulduğu üzere kampanyadan kazandığınız bonuslar 22.04.2013 tarihinde kredi kartınıza yüklenmiş olup, aynı kartla 30.04.2013 tarihine kadar kullanılmadığından geri alınmıştır. Kampanya duyurumu TV, gazete, radyo, istasyonlarda p.o.p uygulaması, Bonusflas, SMS, e-mail ve www.bonus.com.tr mecraları ile yapılmış olup, kampanya detayları ilgili duyurularda yer almıştır. Saygılarımızla, ----------------------------------------------------------------------------- Benim cevabım Merhaba, Ben 22 nisan'da da ve daha sonraki günlerde de nisan ayı sonuna kadar kredi kartımı kontrol ettiğimde böyle bir bonus miktarı yatmamıştı ki kullanılmadan silinsin ayrıca kredi kartı hesap hareketlerimi de bakıyorum böyle bir hareket gözükmüyor. Ayrıca müşteri temsilcileri ile görüştüğümde kendileri de böyle bir bonus miktarının yatmadığını belirttiler. Bu miktarın tekrar hesabıma geçirilmesini istiyorum. Bu cevap üzerine hiçbir cevap gelmeyip çözümlendi olarak kapattılar

  • Garanti Bankası Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön