04 Nisan 2013 #1723581

Garanti Bankası Bonusla Tüm Harcamalarınıza 3 Taksit Fırsatı!

Garanti Bankası'nın "tüm harcamalarınıza 3 taksit fırsatı" ismi ile yayınladığı kampanyaya "TÜM" yazıp 3340'a mesaj gönderdikten sonra gelen onay mesajının ardından ınternet üzerinden bir siteden alışveriş yaptım. Yapmış olduğum harcamanın POS makinası kullanılmadan, internet sitesi üzerinden yapılmış olması nedeniyle işleme alınmadı.


www.bonus.com.tr sitesinde yazan açıklamalarda işlemin POS cihazından yapılması gerektiği veya ınternet üzerinden yapılan alışverişlerde geçerli olmadığına yönelik herhangi bir ibare yok.(bakınız ekli dosya)Haklı müşteri hattına bıraktığım talebe yönelik 1 hafta geçmesine rağmen herhangi bir geri bildirim alamadım.

Yusuf 31 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf07 Nisan 2013

    Şikayeti yazmış olduğum 04.04.2013'de Haklı müşteri hattından aranarak işlemimin "mail order" ile yapılmış olmasından dolayı kabul edilmediği bilgisini aldım. Kampanya detaylarında sanal kart kullanılamayacağı, internet üzerinden yapılan alışverişlerin kabul olmayacağı belirtilmemiş. Koşullara uygun olmayan herhangi bir durum yok.

  • Garanti Bankası Temsilcisi04 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön