06 Aralık 2018
Yorum Yap
#11256117

Garanti Bankası BonusFlaş Katılınan Kampanyayı Göstermiyor!

Garanti Bankası BonusFlaş üzerinde size özel diye bir kampanyaya katıldım 75 TL ve üzeri giyim market alışverişine 20 TL Bonus diye bir kampanyaydı. Size özel diye bir kampanya adı altında olduğu için kişi sınırı gibi bir şey de olacağını sanmıyorum. Ancak şu an mobil uygulamada bu kampanyayı görüntüleyemiyorum. Sorunun çözülmesini istiyorum mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Leyla Leyla 626 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi14 Aralık 2018

    Merhaba Leyla Hanım, konuyla ilgili olarak incelemelerimiz devam ediyor. Sonuçlandığında size bilgi vereceğiz. İyi günler dileriz.

  • Leyla11 Aralık 2018

    Ben harcamayı yapmama rağmen buradan konuyu çözmek için dönüş yapan biri olmadı. Ben 20 TL bonusumun yüklenmesini talep ediyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Aralık 2018

    Değerli müşterimiz, Garanti Bankası olarak müşterilerimizin görüşlerini önemsiyoruz. Bize iletmiş olduğunuz mesajınızı değerlendirmeye aldık. Konuyu titizlikle inceleyerek en geç iki iş günü içinde size bilgi vereceğiz. Şikayetvar.com platformunda müşterilerimize hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet veriyoruz. Dilerseniz twitter.com/garantiyesor hesabımıza mesaj göndererek veya facebook.com/Garanti Bankası sayfamızda yer alan GarantiyeSor iletişim formunu doldurarak 7 / 24 hizmet alabilirsiniz. İyi günler dileriz. Garanti Bankası

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler